Jste zde

Kariéra

Karviná

Informace pro zájemce o práci ve výrobním závodě v Karviné!

Výrobní závod v Karviné – Průmyslová zóna Na Novém poli hledá pracovníky na tyto pozice.

Výrobní pozice:

  1. Operátor lakovny – obsluha lakovací linky (navěšování a svěšování kovových komponentů.
  2. Operátor kovodílny – obsluha cnc pily, obsluha poloautomatické pily, obsluha odhrotovacího zařízení, montáž podvozků na mobilní regálové systémy, obsluha jeřábu.
  3. Obsluha svařovacího robota
  4. Elektroúdržbář – s praxí ve výrobním podniku, platná vyhláška č. 50 (min. § 6), zkušenosti s PLC Siemens, s automatickými výrobními linkami…
  5. Údržbář strojů a zařízení – s praxí ve výrobním podniku, se zaměřením na údržbu, opravy a vývoj svařovacích přípravků pro ruční svařování, údržbu a programování svařovacích robotů a zařízení spojených s robotizací a automatizací. Požadujeme samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost.
  6. Valcíř otevřených profilů za studena – se zkušenostmi alespoň 2 roky, znalost čtení výkresové dokumentace.
    1. Válcování profilů pro nosníky regálového systému.
    2. Válcování a svařování nosníků na robotické lince.
    3. Válcování diagonál pro rámy regálového systému.
    4. Válcování stojin regálového systému včetně obsluhy lisu a dopravníků.

Preferujeme uchazeče s praxí a vzděláním ve strojírenském průmyslu.

Pokud vás naše nabídka zaujala, zasílejte své životopisy na adresu: info.stow.karvina [at] stow-group.com.
Zasláním svého životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých osobních údajů v něm uvedených v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění.

Podrobnější informace o jednotlivých pozicích budou poskytnuty na osobním pohovoru, na který budou pozváni pouze vybraní kandidáti, kteří vyhovují požadavkům!
Nebudete-li kontaktováni, dali jsme přednost jinému uchazeči.

Administrativní pozice:

PRODUCTION PLANNER

  • zodpovědnost za plánování výroby na válcovacích, svařovacích, lakovacích linkách
  • vytváření optimálního výrobního plánu
  • kalkulace kapacit
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • komunikace s centrálou v Belgii
Požadujeme:
  • Angličtina na komunikativní úrovni nutná!
  • Analytické myšlení
  • Výborná znalost práce na PC (MS Office), SAP, MES výhodou
  • Výborné komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti
  • Vysoká flexibilita
  • Smysl pro týmovou práci a pečlivost

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
    Pružná pracovní doba
    Docházkový bonus
    Stravenky
  • Vzdělávací kurzy

JUNIOR SAP MASTER DATA ADMINISTRATOR

Zodpovědnost za kompletní nastavení master dat pro produkty vyráěné ve výrobním závodě v Karviné.

Náplň práce:
  • Kompletace a příprava dat pro SAP (master data, konfigurace, kusovníky, pracoviště)
  • Testování a implementace nových materiálových sestav
  • Údržování veškerých dat tak, aby byla kompatiilní s ostatními softwary napojenými na SAP
  • Prioritní řešení problémových dat, která blokují další kroky v systému
  • Úprava existujících kódů pro zlepšení efektivity ostatních oddělení
  • Komunikace se všemi odděleními za účelem získat všechny nezbytné informace o materiálech
  • Podpora při řešení problémových stavů s ERP oddělením
Požadujeme:
  • Výborná znalost práce na PC (MS Office)
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Smysl pro týmovou práci
  • SAP, MES, technické zázemí výhodou
Nabízíme:
  • Pružná pracovní doba
  • Docházkový bonus
  • Stravenky

Pokud vás naše nabídka zaujala, zasílejte své životopisy v českém a anglickém jazyce na adresu: info.stow.karvina [at] stow-group.com.

Říčany u Prahy

Do naší kanceláře v Modleticích přijmeme technika/projektanta.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání technického směru, nejlépe strojního
  • znalost ACad podmínkou
  • znalost MS Office
  • anglický jazyk min. mírně pokročilý
  • ŘP sk.B
  • komunikativnost se zákazníky i dodavateli
  • flexibilita (schopnost dojet k zákazníkovi zaměřit sklad)
  • znalost IT výhodou
  • nástup možný ihned

Nabízíme:

  • zajímavou a rozmanitou práci v dynamické a zavedené společnosti
  • mladý, přátelský kolektiv
  • čtvrtletní odměny
  • parkování přímo v areálu společnosti
  • práce na plný úvazek
  • finanční příspěvek na dojíždění do práce
  • finanční příspěvek na stravné

  • zpracovávání výkresové dokumentace
  • počítání cenových nabídek
  • koordinace dopravy a montáže
  • komunikace se zákazníky a dodavateli

Pokud vás naše nabídka zaujala, zasílejte své životopisy na adresu: info.stow.cz [at] stow-group.com.