Říčany u Prahy

Do naší kanceláře v Modleticích přijmeme technika/projektanta.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání technického směru, nejlépe strojního
  • znalost ACad podmínkou
  • znalost MS Office
  • anglický jazyk min. mírně pokročilý
  • ŘP sk.B
  • komunikativnost se zákazníky i dodavateli
  • flexibilita (schopnost dojet k zákazníkovi zaměřit sklad)
  • znalost IT výhodou
  • nástup možný ihned

Nabízíme:

  • zajímavou a rozmanitou práci v dynamické a zavedené společnosti
  • mladý, přátelský kolektiv
  • čtvrtletní odměny
  • parkování přímo v areálu společnosti
  • práce na plný úvazek
  • finanční příspěvek na dojíždění do práce
  • finanční příspěvek na stravné

Náplň práce:

  • zpracovávání výkresové dokumentace
  • počítání cenových nabídek
  • koordinace dopravy a montáže
  • komunikace se zákazníky a dodavateli

Pokud vás naše nabídka zaujala, zasílejte své životopisy na adresu: info.stow.cz@stow-group.com.

Zasláním svého životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých osobních údajů v něm uvedených v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění.

Podrobnější informace o jednotlivých pozicích budou poskytnuty na osobním pohovoru, na který budou pozváni pouze vybraní kandidáti, kteří vyhovují požadavkům!
Nebudete-li kontaktováni, dali jsme přednost jinému uchazeči.