Jste zde

O společnosti

Průmyslové regály s přidanou hodnotou

STOW ČR s.r.o. (divize Stow ze skupiny Averys) je pobočkou Stow International a je předním dodavatelem řešení pro skladování zboží po celém světě. Našimi hlavními službami jsou výzkum, vývoj, výroba a montáž nadnárodních systémů pro skladování zboží po celém světě.

Systémy nejvyšší kvality

Díky spolupráci s naším mezinárodním týmem a neustálému vývoji produktů, zajišťujeme přidanou hodnotu skladových systému a polic, tj. podílíme se na návrhu řešení uspořádání skladu vč. návrhu vhodné manipulační techniky a logistických toků. V průběhu posledních 40 let Stow International vytvářel systémy nejvyšší kvality, zároveň vždy cenově dostupné a s možností přizpůsobení individuální situaci zákazníka.

Společnost STOW ČR s.r.o. je podporována ze 3 světových poboček se třemi výrobními závody, sesterskými společnostmi a rozsáhlou distribuční sítí po celém světě. Jako součást Stow International jsme schopni dodat zařízení do více jak 40ti zemí, ve kterých je Vám k dispozici po celém světě více jak 750 zaměstnanců, naše „know-how“ a kreativní odborníci, kteří navrhnou řešení na míru. Všechny výrobky Stow jsou vyráběny podle nejpřísnějších evropských norem.

Tento přístup řadí STOW ČR s.r.o. na vedoucí pozici na trhu v Česku v segmentu "Uspořádání zboží na logistických skladech".

Jsme velice hrdi na osobní přístup a plnění našich slibů zákazníkům. Díky jednomu z nejzkušenějších týmů v oboru STOW ČR s.r.o. poskytuje individuální přístup od začátku až do konce. Naše týmy návrhářů, projektových manažerů a instalatérů mají v průměru více než 40 let zkušeností oboru. STOW ČR s.r.o. můžete jednoduše důvěřovat.

Česká logistická asociace

Od roku 2015 se STOW ČR s.r.o. stala členem sdružení Česká logistická asociace, která zaštiťuje přes 50 členů, mezi kterými se nacházejí významní čeští dopravci, speditéři a výrobci skladového zařízení. Kromě toho jsou členy ČLA vysoké logistické školy z Prahy a Pardubic. Sdružení ČLA je členem Evropské logistické organizace ELA, která sjednocuje více než 30 národních logistických asociací.