Cantilever racking

Jste zde

Konzolové regály

Konzolovým regálům se také říká stromečkové regály. Proč? Jelikož při pohledu z boku skutečně připomínají svým tvarem stromeček. Konzolové regály umožňují velmi efektivní a přehledné uskladnění tyčového a plošného materiálu, ale i palet atypických tvarů. Již na první pohled vnáší stromečkové regály do skladu pořádek a systém. A taková kouzla umí i konzolové regály STOW. 

Kam se nejlépe hodí? 

Konzolové regály mají poměrně specifické využití a rozhodně se nehodí do všech skladů (proto se podívejte dál do naší nabídky, kde určitě najdete něco vhodného. Nebo nám rovnou zavolejte!). Pro představu uvádíme materiály, které jsou ve skladech s konzolovými regály uskladňovány nejčastěji: 
  1. tyčové materiály (trubky, latě, válcované profily..)
  2. deskové materiály (dřevotřískové desky, lamina, polykarbonáty, PVC, OSB a MDF desky, plechy…) 
  3. atypické palety a atypickým zbožím (chladící vitríny, pulty..) 

Co vlastně umí?

V podstatě všechno, co potřebujete. Konzolové regály mohou být, podle konstrukce regálů a typu materiálu, obsluhovány ručně nebo vysokozdvižným vozíkem. Vše upravíme a připravíme přesně podle Vašich požadavků. A co se zásadního kritéria nosnosti regálů týče, i ta záleží na Vašich požadavcích. Konzolové regály je možné vyrobit a dodat jako stacionární nebo mobilní konzolové regály. 

Proč konzolové regály od STOW? 

Protože přesně víme, co děláme a děláme to nejlépe, jak umíme. Protože pracujeme se špičkovými materiály a protože jsme Vám k dispozici kdykoli potřebujete. Udělejte sobě i svému skladu radost!
 

Konzolové regály - schéma