Mezzanine flooring system

Jste zde

Mezaniny MEZZA-STOW

Ocelové plošiny (mezaniny)

Velký prostor pro vychystávání zboží, objemný materiál a maximální flexibilní využití objemu skladové haly? Jsou pro Vás tyto tři body klíčové? Pokud ano a zároveň máte vysoké nároky na skladovací prostory, jste tu na správném místě. Kovové regály, resp. i ocelové skladovací plošiny z naší dílny plní všechna náročná přání, požadavky a odolají i těm nejzákeřnějším testům a kritickým pohledům. Chcete znát tajemství jejich úspěchu?

Koulo je … ve výrobě

Ocelové skladové plošiny (mezaniny) jsou vyrobeny buď z profilů válcovaných za studena (typ Mezza-Stow) nebo za tepla (typy IPE, HEA, apod.) přičemž u obou variant garantujeme 100% kvalitu. A proč nabízíme skladovací plošiny dvou typů? Díky rozdílnému zpracování se od sebe varianty liší především svojí hmotností (Mezza-Stow je konstrukce, která méně zatěžuje podlahu), rozpětím stojin a požární odolností. A jelikož každý zákazník potřebuje do svého skladu něco jiného, chceme být připraveni na všechny možné požadavky a moci Vám tak maximálně vyhovět. 

… ve zkušenostech

Od naší konkurence se lišíme především množstvím času investovaného do tohoto odvětví a zkušenostmi, které jsme za ty roky nasbírali. Víme, že žádné řešení nelze plně kopírovat a pokaždé je potřeba řešení vhodně přizpůsobit, najít nejvhodnější variantu, promyslet vše do detailů, a především u každého zákazníka posuzovat návrhy individuálně, protože každý zákazník je jedinečný. 
 
Myslíme dopředu. Víme, že se Vám business může rozrůst a Vy budete potřebovat sklad, kovové regály nebo ocelové plošiny rozšířit. Jsme připraveni a myslíme na to od začátku. Také se může stát, že potřebujete ve skladu něco trochu předělat a pozměnit – například skladové plošiny napojit na jiné kovové regály. I na to od začátku nezapomínáme a změna je často otázkou několika málo úprav. 

… ve variabilnosti

Nejen rozšiřování podle Vašich přání, ale i kompatibilita s našimi dalšími systémy. Pro Vaši inspiraci – skladové plošiny se například často používají jako vychystávací plochy, slouží ale i pro umístění zásobovacích nebo expedičních dopravníků pro automatizované regálové systémy. 

Doporučujeme vážným zájemcům

Pro více informací o Ocelových plošinách (mezaninách) MEZZA-STOW si stáhněte naši brožurku, plnou technických parametrů a způsobů využití.
 
Brožura ke stažení