Regálové systémy pro skladování palet

Jste zde

Regály pro skladování palet

Regálový systém Pal Rack® je určen pro skladování palet až do hmotnosti 1 500 kg. Základ regálu se skládá z rámů a nosníků. Základní konstrukci regálů je možné a často i doporučené doplnit o příslušenství, které splní všechny vaše potřeby. Jedná se zejména o ochranné prvky, příčníky apod.. Nejčastnější variantou jsou klasické paletové regály.

Uskladnění různého zboží

Do paletových regálů je možné uložit prakticky zboží jakékoliv velikosti, pokud rozměry zboží nepřesáhnou rozměry regálového pole a hmotnost nepřekročí hmotnost buňky. Pro dosažení maximální bezpečnosti provádíme důkladné testování všech použitých dílů regálů ve specializovaných laboratořích. Pro uskladnění velkého objemu palet se stejným zbožím se skvěle hodí vjezdové regály Drive-In.

Skladování paletových regálů

Společnost STOW Vám navrhne, vyrobí a dodá systém paletových regálů, který zaručuje snadnou a rychlou instalaci a je v souladu s evropskými předpisy FEM (Federation Européenne de la Manutention) a EN 15512, plně odpovídá všem souvisejícím normám a předpisům platným i v České republice. Naši odborníci vám pomohou vybrat to pravé řešení pro váš sklad palet.

Flexibilita regálového systému

<>STOW vyrábí lehce přestavitelné konstrukce paletových regálů. Uvědomujeme si, že flexibilita v podnikání a také ve skladu je velmi důležitá. Široký sortiment rámů umožňuje optimalizovat konstrukci od 2 m až do výšky 35 m s nosností od ca 6 tun až do 45 tun na sloupec.

Paletové regály STOW

Předností bezšroubových regálů je rychlá montáž. Celková podélná stabilita systému paletových regálů je dána vlastnostmi našeho jedinečného konektoru nosníků. Čtyřhákový konektor je vyroben z vysoce kvalitní mikro-legované oceli. Přesná výroba garantuje minimální vůle mezi úchytem a stojinou regálu. Pro zvýšení podélné stability je možné použít přídavné zavětrovací kříže. Pojistný kolík zabraňuje náhodnému uvolnění nosníku. Spojením klasického paletového regálu s mobilním podvozkem vznikne velmi efektivní mobilní regálový systém.

Bezpečnost skladování palet

Všem zákazníkům velice doporučujeme chránit své paletové regály, zboží a zdraví zaměstnanců ochrannými prvky proti nárazu vysokozdvižným vozíkem. Prodloužíte si tím i očekávanou životnost. Rohy paletových regálů jsou vystavené největšímu nebezpečí poškození manipulační technikou. Rohové ochrany Vám pomohou zachovat paletové regály nepoškozené. Ochrany dvojitého čela regálů STOW mají středový sloupek pro zvýšení odolnosti.

Jaké regálové systémy nabízíme?

Conventional pallet racking

Klasické paletové regály

Stow Pal Rack® je systém paletových regálů, který může být snadno přizpůsobený Vašim potřebám. Paletový regálový systém je určen pro optimalizované skladování zboží všech velikostí a hmotností.

Drive-in racking

Vjezdové regály Drive-In

Zvyšte využitelnost plochy skladu se STOW DRIVE-IN systémem. Drive-in regálové systémy snižují počet uliček a jsou ideálním řešením pro ukládání velkého množství podobných palet.

Open face racking

Systém otevřeného regálu

Bezpečné skladování kontejnerů a palet. Systém otevřeného regálu STOW je obzvlášť vhodný pro skladování kontejnerů a palet. Kvůli tomu, že kontejnery jsou fixovaný pouze ve čtyřech rozích, bezpečné skladování v obyčejných paletových regálech není možné.

Mobile racking

Mobilní regálový systém

Mobilní regálový systém STOW se skládá z klasických paletových regálů, instalovaných na mobilních základnách. Toto unikátní nastavení umožňuje otevírání a zavírání uliček dle potřeby. Tím se kapacita zvyšuje o 80%.

Push back pallet racking

Spádové skladování palet

Spádové skladování palet poskytuje efektivní a ultra hustotní umístění paletovaného zboží v menších uličkách. Tím se zvyšuje kapacita skladu.

High bay racking

Vyškový skladovací systém

Paletové regály obsluhované jeřáby pro rychlý vychystávací systém a optimální využití prostoru. Tento úložný systém má velmi úzké uličky pro maximální využíti prostoru

Stow Atlas® pallet shuttle

Radio shuttle systém StowAtlas II

Integrovaný zaskladňovací a vyskladňovací paletový "radio shuttle" systém pro hluboké ukládací kanály. Stow Atlas II je skvělou volbou v porovnání s mobilním regálem. Mobilní podvozek slouží k pohybu palet v rámci speciální regálové konstrukce.

Clad rack warehouse

Opláštěné skladové konstrukce

Stow Silo je nákladově efektivní řešení skladovacího systému, protože regály jsou zároveň nosnou konstrukci skladu. Úspora nákladů na stavbu budovy.