Conventional pallet racking

Jste zde

Klasické paletové regály

Materiál přehledně uskladněný na paletách, které jsou srovnané v regálech. V paletových regálech je systém, řád, přehled a pořádek. Díky tomuto systému je veškerá práce s materiálem rychlejší, efektivnější, v konečném důsledku i úspornější. Paletový regálový systém vytváří podobnou harmonii jako uklizený psací stůl. Zní to lákavě? Náš regálový systém Stow Pal Rack dokáže do vašeho skladu takovou harmonii přinést.

Na prvním místě je bezpečnost a spolehlivost.

Díky velmi pečlivému testování a vyvíjení jednotlivých komponent můžeme hrdě prohlásit, že naše paletové regály odpovídají jak přísným normám FEM (Fédération Européenne de la Manutention), tak neméně přísným normám EN 15.512. Náš paletový regálový systém si poradí s materiálem všech rozměrů i hmotností. Stow Pal Rack je synonymem pro skladování palet bez kompromisů.

Paletové regály od STOW pro Vás znamenají:

1. řešení na míru - grafické zpracování projektu včetně statických výpočtů 
2. efektivní využití prostoru díky stavebnicovému systému
3. rychlou a snadnou instalaci našimi vyškolenými techniky
4. jistotu vysoké kvality regálů díky automatizovaným výrobním procesům
5. garanci kvality certifikáty ISO 9001, EN 1090, splnění předpisů FEM a EN

Budování úložných systémů do skladů se věnujeme od roku 1977 a máme na svém kontě mnoho realizovaných skladů a jejich spokojených majitelů. Zajímá nás, co potřebujete a vždy děláme maximum, abychom vám vyšli vstříc. Svěřte nám svůj sklad do péče a věřte, že vaši důvěru nezklameme. 

Ještě více místa v témže skladu?

Pro zvýšení skladovacího prostoru doporučujeme ke skladovacímu systému Stow Pal Rack instalovat mobilní systém Stow Mobile, který zvýší kapacitu vašeho skladu až o 80%.

Klasický paletový regálový systém - náhled

Doporučujeme vážným zájemcům

Pro více informací o klasickém paletovém regálu Stow Pal Rack si stáhněte naši brožurku, plnou technických parametrů a způsobů využití.
 
Brožura ke stažení