Midi Rack® longspan racking

Jste zde

Skladování drobného zboží

Policové regály mají široké využití v každém prostředí

Plně modifikovatelný regál Midi Rack ® je konstruovaný pro skladování lehkého a středně těžkého zboží na policích s velkým rozpětím mezi stojinami. To samo o sobě nabízí možnost využití v téměř každé situaci: policové regály s dlouhými policemi, vysoké regály a vícepodlažní konstrukce se zatížením sloupce do 4000kg.

Policový systém Stowshelf® může být použit v jakémkoliv prostředí, od kanceláří až po průmyslové sklady. Je určen pro lehké až středně těžké zatížení do 230 kg / polici. Více úrovňové zařízení je k dispozici také jako rám a může vydržet zatížení až 4000 kg.

Midi Rack longspan shelving

Policové regály Midi Rack

Plně nastavitelný systém policových regálů Midi Rack® je řešením pro ukládání lehkých až středně těžkých nákladů. Systém policových regálů můžete použít v téměř každé situaci: policové regály, skladování rozměrných boxů různých hmotností, vícepodlažní systémy, apod.

Stowshelf® shelving system

Policové regály Stow Shelf

Stowshelf® regály a regálové systémy můžou být používaný v jakémkoliv prostředí, od kanceláří až po průmyslové sklady. Jsou určený pro lehké až středně těžké náklady. K dostání také jako vícepodlažní varianta.

Multi-tier racking

Vícepodlažní policové regály

Stowshelf® regály a regálové systémy můžou být používaný v jakémkoliv prostředí, od kanceláří až po průmyslové sklady. Jsou určený pro lehké až středně těžké náklady. K dostání také jako vícepodlažní varianta.

High rise shelving

Výškové policové regály

Vyvinutá technologie pro výškové regály. Policové regály Midi Rack® a Stow Shelf® jsou vhodné pro volně stojící výškové instalace obsluhované vychystávací manipulační technikou.

Carton live storage

Spádové tratě pro boxy a kartony

Spádový skladovací systém STOW nabízí mnoho výhod v procesu vychystávání boxů a kartonů. Kolečkové lůžka jsou určeny ke zvýšení efektivity při současném snížení podlahové plochy.

Miniload single-store

Miniload Automatizované regály

Automatizace skladu drobného zboží. Automatizované skladovací a vyhledávací systémy (AS / RS), Miniload systém se používá pro skladování malých součástek, obyčejně přepravek nebo kartonů s hmotnosti od 15 do 250 kg za kus.

Miniload multi-store

Miniload systém pro větší objemy

Miniload pro velké objemy zboží