Stowshelf® shelving system

Jste zde

Policové regály Stow Shelf

Policový regálový systém STOW SHELF je další skvělou možností jak skladovat drobné zboží. Umožňuje velkou variabilitu a lze k němu získat řadu doplňků, díky kterým si regálový systém upravíte na míru, přesně podle vašich potřeb. Tyto úpravy lze provádět kdykoli budete potřebovat. S policovými regály STOW SHELF se nemusíte přizpůsobovat, ony se přizpůsobí vám. 

Sklad nebo kancelář? 

Jednou z velkých výhod policových regálů STOW SHELF je, že je můžete použít do skladových i do kancelářských prostor. Kromě elegantního vzhledu (pozinkované nebo povrchově upravené vypalovanou práškovou barvou) jsou dokonale funkční a je možné je naprosto přizpůsobit potřebám daného prostoru. Pokud tedy například policový systém STOW SHELF umístíte do skladu, je bez problémů možné doplnit jej o konstrukci podlahy, schodiště a zábradlí, což vytvoří vícepodlažní konstrukci. Pokud policové regály umístíte do kanceláře, můžete je vnitřně přizpůsobit a doplnit například tyčemi na ramínka a dělítky a vytvořit tak prostor jaký potřebujete.
 
Jako další doplňky nabízíme například ještě zadní sítě a sítě na čela rámů. Navíc je možné řady policových regálů STOW SHELF namontovat na podvozky. Místo mnoha uliček mezi regály Vám může vzniknout jen jedna, kterou si přesunem regálů po kolejnicích lehce vytvoříte mezi jinými řadami regálů.

Jedinečné vlastnosti?

Ano! Stejně jako ostatní výrobky z dílny STOW, i police používané v regálových systémech STOW jsou v mnohém unikátní. I zde je primární bezpečnost, čemuž pečlivá a promyšlená konstrukce odpovídá. Velký důraz je kladen i na praktičnost použití a maximální univerzálnost, které lze dosáhnout:
  • hrany polic jsou oblé, což zásadně snižuje riziko poranění
  • pečlivě vyvinutá konstrukce zabraňuje vyklouznutí police z regálu
  • do čtyřhranné trubky tvarovaný bok police se pod zatížením nevytočí
  • dvojitě přeložené a do sebe zaháknuté rohy dodávají polici vysokou tuhost a odolnost proti nárazům při zakládání zboží
  • krátká strana police je třikrát zahnutá, což polici dodává pevnost
  • délka police odpovídá nejrozšířenějším typům kartonů a plastových krabiček
  • police jsou standardně perforované po 53 mm pro instalaci dělíte
  • přední hrana police je ideální pro připevnění štítků

Proč STOW?

STOW je jistota, že zvolíte dobře. Mnohaleté zkušenosti a stovky spokojených zákazníků jsou závazkem pro nás a jistotou pro vás. Kontaktujte nás a spolu najdeme přesně takové řešení, které potřebujete. I pokud bude netradiční a náročné. Pro nás je to výzva! 

Doporučujeme vážným zájemcům

Pro více informací o policových regálech STOW SELF si stáhněte naši brožurku, plnou technických parametrů a způsobů využití.
 
Brožura ke stažení