Jste zde

Výzkum & Vývoj

Od návrhu k realizaci

Stow se odlišuje od ostatních výrobců svým zaměřením na problematiku skladování svých zákazníků. Řešení pak může nalézt buď v sériově vyráběných standardních produktech, nebo v produktech vyrobených na zakázku. Pro dosažení potřebného výsledku mají zástupci firmy Stow k dispozici vysoké technické znalosti. Zároveň mají důležitou oporu ve vysoce odborném technickém zázemí nejen své vlastní pobočky, ale i mateřské firmy.

Jako v každé stále se vyvíjející organizaci, prodej, technické a praktické dovednosti jsou pravidelně zdokonalované na školících seminářích se zaměřením na nové technologie a jejich využití.

Návrhy konstrukcí a výpočty jsou prováděné s využitím speciálních programů a zvláštních dovedností a zkušeností, které jsou nezbytné pro výpočty bezpečných konstrukcí. Výsledkem je společnost, u které nalezne zákazník řešení tzv. "pod jednou střechou", což zdůrazňuje dodatek názvu firmy - "STORAGE SOLUTIONS" - řešení pro skladování.

Kontrola kvality

Stow investovala dost prostředků do plně automatizovaných výrobních linek a plně automatizované kontroly kvality s využitím nejnovější techniky. Počítačové řízení profilovacích linek a svařovacích automatů zajišťuje vysokou přesnost výroby, která je požadovaná pro aplikace automatizovaných skladů. Průběžné kontrolní procesy zaručují stabilní a vysokou úroveň kvality.

Vysoce kvalitní povrchová úprava je dosažená aplikací práškové vypalované barvy s integrovaným fosfátováním, které zaručuje antikorozní úpravu.

Normy FEM

Montážní tolerance konstrukcí záleží na typu regálu a instalace jsou prováděné v souladu s normami FEM. Všechny komponenty jsou důkladně testované v nezávislých laboratořích. Stow je členem belgické pobočky konstruktérů regálů organizace FEM. Konstrukce a konstrukční výpočty jsou v souladu s přísnými normami FEM.